Židovské suburbium Bardejov
Suburbium Bardejov
Tien na banner

Židovské suburbium

Back
Plán židovského suburbia detail komínov na budove zhromaždenia detail odvetrávania strešného plášťa na budove synagógy zachovaný múr pri budove rituálnych kúpeľov balkón na budove zhromaždenia balkón na budove zhromaždenia rizalit so schodiskom na budove zhromaždenia južná fasáda budovy zhromaždenia východná fasáda budovy rituálnych kúpeľov a expanznej veže detail pôvodného okna na budove expanznej veže fasády budovy rituálnych kúpeľov a budovy zhromždenia  detail južnej fasády budovy zhromaždenia južný vstup do budovy zhromaždenia zachované schodisko do prvého podlažia budovy zhromaždenia južný vstup do budovy zhromaždenia južný vstup do budovy zhromaždenia detail elektrifikácia na budove zhromaždenia detail korunnej rímsy na budove zhromaždenia výzdoba fasády na východnej stene budovy zhromaždenia  východná fasáda budovy zhromaždenia EX 3_1024x457 EX 2_1024x768 EX 1c_1024x768 EX 1b_1024x768 EX 1a_1024x768

Spoznajte projekt

Reštaurovanie a obnova Starej synagógy (viac)

Virtuálna prehliadka

Prejdite sa po Židovskom suburbiu (viac)

Vyhľadávanie

Sledujte nás

UŽZNO
SR
eea grants
Projekt je financovaný z grantov Islandu, Lichtenštajnska a Nórska prostredníctvom Finančného mechanizmu EHP a zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky.
Zachráňme dedičstvo našich predkov
© Všetky práva vyhradené pre Ústredný zväz židovských náboženských obcí v SR. Autormi použitých vizualizácií sú Dr. Ing. arch. Ján Krcho, PhD. a Ing. arch. Michal Mihaľák.